ליצירת קשר

השאירו את הפרטים:  אודות

  "ברית יוסף יצחק " הינו ארגון המבצע בהתנדבות ברית מילה לכל יהודי. תינוק, ילד או מבוגר. בישראל ובכל מקום בעולם

  הארגון קיים מעל 34 שנה ועד כה ביצע מעל 74,000 בריתות מילה בישראל וברחבי העולם.

  הארגון הוקם לענות על הצורך הגדול עבור אותם יהודים ועולים חדשים בישראל וברחבי העולם שלא עברו ברית מילה.

  לארגון מוהלים מומחים ורופאים-מוהלים מומחים בכל רחבי העולם אשר מבצעים בריתות מילה לפי ההלכה היהודית. לכל יהודי אשר לא עבר ברית מילה – בכל גיל ובכל מקום.

  הארגון רשום כעמותה ברשם העמותות במדינת ישראל ומנהל ספרים פתוחים עבור התרומות אותם הוא מקבל.

  הסכמות והמלצות: לארגון ממליצים רבים ידועי שם מכל רחבי העולם היהודי אשר כתבו מכתבי המלצה או תודה על תפקודו החשוב ועזרתו של הארגון בין הממליצים רבנים גדולי הדור בישראל ורחבי העולם, שרים וחברי כנסת.

  חבר ידידים ותורמים: לארגון ידידים ותורמים אשר נרתמו לקחת חלק בקיום המצוות ברית המילה ליהודים בישראל ובעולם איש איש כפי יכולתו ובכך מהווים כחלק מהנשמה החיה של הארגון ועזרה בקיום המצווה ליהודים ברחבי העולם. מצוות ברית המילה הינה המצווה הגדולה והחשובה ביותר מבין 613 המצוות אשר ציווה אלוקים את ישראל.

  ההתמחות שלנו

  בריתות מילה למבוגרים

  הבריתות מבוצעות בבתי רפואה רשמיים, במספר מקומות בארץ ובעולם, ע"י צוות מוהלים, רופאים-כירורגים ואורולוגים, מומחים בעלי ניסיון עולמי של עשרות אלפי בריתות בישראל ובעולם. רכבי הארגון יסיעו בחינם את הנימול מכל רחבי הארץ לחדרי הניתוח וחזרה הביתה.

  בריתות לתינוקות

  בריתות מילה לתינוק מבוצעות על ידי מוהלים מוסמכים מטעם הרבנות הראשית והוועדה הבין משרדית לפיקוח על מוהלים, בעלי ניסיון עצום של עשרות אלפי בריתות בישראל ובעולם.

  מקרים מיוחדים

  לארגון נסיון עצום עם מילת תינוקות בעלי סיבוכים רפואיים. במקרים שהתינוק נולד עם קורדי, היפוספדיאס, פימוזיס או כל בעיה אחרת כדאי מאוד להתייעץ עם אחד המומחים שלנו לפני שרצים לניתוח.

  תיקוני ברית

  "ברית יוסף יצחק" הוא הגורם היחיד בארץ שמבצע תיקוני ברית מילה שבוצעו שלא כהלכה, אל הארגון מופנים נימולים בכל גיל ע"י רופאים ומוהלים לשם ביצוע תיקון ברית.

  גלריה שלנו

  ארגון ברית יוסף יצחק לקח על עצמו למול את כל בני ישראל שלא זכו לברית מילה מסיבות שונות.
  חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי
  ×

  שיחת ווטסאפ

  Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support