ליצירת קשר

השאירו את הפרטים:  ברית מילה למבוגרים

  טקס ברית מילה למבוגרים זה לא משהו שיש להתבייש בו. מצוות ברית המילה נחגגת ונערכת ביום השמיני לבן זכר יהודי שנולד, אך יש אנשים שמחמת סיבות שונות ומניעות רבות במהלך החיים לא מתאפשר להם לבצע בזמן. לאחר שנים רבות, רבים מהם מעוניינים לתקן זאת ולבצע ברית כהלכה, אך חוששים מפני דברים רבים, כמו כאב, חרדות, לחץ נפשי ובושה חברתית. אנו בארגון ברית יוסף יצחק מבינים לליבם של כל אלה המעוניינים לעבור ברית מילה בגיל מבוגר ומלווים אותם בכל צעד עד הרגע המיוחל וגם אחריו.

  ברית מילה למבוגרים – מה חשוב לכם לדעת

  • ברית מילה מהווה את אחת המצוות הראשונות של העם היהודי בכלל ושל האדם הפרטי בחייו האינדיבידואליים. היא נחשבת למצווה יקרה וחמורה ביותר החלה על כל הורה שנולד לו בן זכר בריא.
  • מסיבות שונות, לא מתבצעת ברית המילה בזמן, הן בשל מצב בריאותי או חוסר רצון לקחת חלק בהלכה הזו. אנשים בוגרים שעומדים על דעתם ורוצים לבצע את ברית המילה חוששים הרבה פעמים להתחיל בתהליך כיוון שהם מודעים להליך הכירורגי, הכאב הפוטנציאלי והחרדה החברתית המלווה אותם.
  • חשוב שהמוהל שנמצא בקשר איתם ילווה אותם ויבין את הצרכים הפיזיים והרגשיים שלהם. לא פשוט להגיע לגיל מבוגר מבלי לעשות ברית מילה, ולכן ההתייחסות מצד המוהל צריכה להיות רגישה וחומלת פי כמה ממקרים רגילים.
  • עליכם מוטלת החובה והאחריות לשאול ולשתף את המוהל שלכם לגבי כל השאלות, הספקות והחששות שעולות בקרבכם. שאלו בנוגע לניתוחי ברית מילה שהם עשו בעבר, מה הניסיון והידע שלהם, אילו כלים הם משתמשים ומה כלול בתהליך שהם הולכים לעבור. שמרו על קשר גם בתקופה שלאחר ביצוע ברית המילה ודווחו על כל ממצא חריג שאתם רואים.

  עוברים ברית למבוגרים בשלום

  ארגון ברית יוסף יצחק, מומחה באספקה של שירותי ברית מילה למבוגרים ולילדים כאחד. יש לנו רשימה מכובדת ואיכותית של מוהלים ורופאים עם הכשרה מספקת ומקצועית שיתנו לכם שירות ברית מילה כהלכה. אנו שמים דגש על הפן האנושי במיוחד לאנשים שזו החוויה הראשונה שלהם בעולם הדת היהודית והמצווה הראשונה שלהם אי פעם.

   

  ברית מילה למבוגרים

  ברית למבוגרים

  שמעתם על מישהו שצריך לעבור ברית למבוגרים? ברית מילה היא המצווה הראשונה החלה על התינוק שנולד, או ליתר דיוק על ההורים שלו. במקרים מסוימים, בחוץ לארץ או בקהילות שונות לא מבצעים את ברית המילה מסיבות שונות. עם הגיעו של האדם המבוגר על דעתו, הוא יכול לשקול ולבצע את הברית בכוחות עצמו ללא עזרה אך הוא חושש מהתהליך. אנו בארגון ברית יוסף יצחק, מלווים הורים לתינוקות וגם מבוגרים כאחד בכל הנושא של ברית המילה בצורה הטובה ביותר.

  מה אתם צריכים לדעת על ברית למבוגרים

  • ברית זה ניתוח כירורגי לכל דבר. גם אם אמנם ישנם הרבה מוהלים טובים ומוכשרים שאינם רופאים בהכשרתם, הרי מדובר בפרוצדורה רפואית המחייבת הכנה, התכוננות, הסמכה רלוונטית ואישורים קפדניים ביותר ממשרד הבריאות והדתות. לא כל אחד יכול לעשות את זה ובמיוחד לא למבוגרים אלא עם הסמכה רפואית והלכתית מתאימה.
  • חשוב שתשתפו את המוהל שלכם בכל החששות שלכם וכל שאלה, הוא כאן בשבילכם. לא פשוט להגיע לגיל מבוגר ללא ברית מילה, אנו מבינים את זה. לכן אנו אוספים תחת השם של הארגון עשרות מוהלים ורופאים מומחים בעלי הסמכה לבצע ברית מילה לילדים ומבוגרים בצורה הטובה ביותר ובצורה הרגישה ביותר.
  • הגיעו מוכנים לברית המילה. אתם בוחרים אם לעשות את זה כאירוע ולהזמין אורחים או לשמור על כך בדיסקרטיות מפאת הצנעה, מחמת הבושה או פשוט שמירה על הפרטיות שלכם. אנו נכבד כל בחירה שלכם ונבצע את ברית המילה בצורה הבטיחותית ביותר עם כל ההקפדה על כללי ההלכה היהודית.
  • חשוב שהמוהל ילווה אתכם בכל שלב בתהליך, לפני ברית המילה, במהלכה ואחריה. חשוב לעדכן את המוהל או הרופא לגבי ההיסטוריה הרפואית שלכם ומצבכם הבריאותי.

  לקיים את המצווה בדרך הטובה ביותר

  אם אתם מעוניינים לבצע ברית למבוגרים, הגעתם למקום הנכון. ארגון ברית יוסף יצחק, שם לעצמו מטרה לבצע ברית מילה לכל ילד, מבוגר ואדם מעם ישראל בכל מקום בו הוא נמצא ללא לשפוט אף אחד. יש ברשותנו מוהלים מצוינים עם הסמכה, ידע וניסיון עשירים שיודעים איך לעשות את העבודה בצורה שתבטיח לכם מצווה איכותית מהמעלה הראשונה.

  ליצירת קשר

   עוד בנושא

   להמשך קריאה

   ברית מילה למבוגרים

   טקס ברית מילה למבוגרים זה לא משהו שיש להתבייש בו. מצוות ברית המילה נחגגת ונערכת ביום השמיני לבן זכר יהודי שנולד, אך יש אנשים שמחמת סיבות שונות ומניעות רבות במהלך החיים לא מתאפשר להם לבצע בזמן. לאחר שנים רבות, רבים מהם מעוניינים לתקן זאת ולבצע...
   להמשך קריאה

   מקרים מיוחדים

   לארגון נסיון עצום עם מילת תינוקות בעלי סיבוכים רפואיים. במקרים שהתינוק נולד עם קורדי, היפוספדיאס, פימוזיס או כל בעיה אחרת כדאי מאוד להתייעץ עם אחד המומחים שלנו לפני שרצים לניתוח.
   להמשך קריאה

   בריתות לתינוקות

   בריתות מילה לתינוק מבוצעות על ידי מוהלים מוסמכים מטעם הרבנות הראשית והוועדה הבין משרדית לפיקוח על מוהלים, בעלי ניסיון עצום של עשרות אלפי בריתות בישראל ובעולם.
   להמשך קריאה

   תיקוני ברית

   "ברית יוסף יצחק" הוא הגורם היחיד בארץ שמבצע תיקוני ברית מילה שבוצעו שלא כהלכה, אל הארגון מופנים נימולים בכל גיל ע"י רופאים ומוהלים לשם ביצוע תיקון ברית.
   להמשך קריאה

   הרב שלמה מחפוד שליט"א

   רב מורה הוראה פוסק. מומחה ורב פוסק הלכתי בכל עניני בריתות מילה.
   להמשך קריאה

   מאמרי עיתונות

   מעניין לדעת, שברית מילה מהווה אמצעי מונע של מחלות שונות כמו מחלת האיידס הקטלנית (אדם שאינו נימול הוא בסיכון הדבקה באיידס פי שמונה מאדם שנימול), מחלת סרטן הערלה (פי שלשה), דלקות וזיהומים בדרכי השתן (פי עשרה) ועוד.. חשוב לציין כי ברית מילה היא אחת ממצוות היסוד...
   להמשך קריאה

   ברית מילה מנקודת מבט רפואית

   פרופ' שאול דולברג מומחה ברפואת ילדים, ילודים ופגים: ברית המילה מהווה היום פעולה השכיחה ביותר המבוצעת בילדים בארץ ובעולם המערבי. במהלך 40 השנים האחרונות נחקר נושא המילה ופורסמו מספר ניכר של מאמרים שבדקו את תהליך המילה מהיבטים רפואים שונים ומגוונים. יתרונות רפואיים: ההחלטה של הורים למול את בנם נובעת...
   להמשך קריאה

   רמזים טעמים וביאורים אודות ברית המילה

   הטעמים למצות ברית המילה הורה לנו הרמב"ם בסוף הלכות מעילה, וז"ל,"ראוי לאדם להתבונן במשפטי התורה הקדושה ולידע סוף עניינם כפי כחו, ודבר שלא ימצא לו טעם ולא ידע לו עילה, אל יקל בעיניו, ולא יהרוס לעלות אל ה' פן יפרץ בו, ולא תהא מחשבתו בו כמחשבתו...
   להמשך קריאה

   תרמו לבריתות מילה

   לתרומה לחץ כאן מטרת הארגון היא לזכות את עם ישראל, שכל יהודי ויהודי, תינוק או מבוגר, בכל מקום בעולם, יזכה להכנס בבריתו של אברהם אבינו תחת כנפי השכינה. לשם עריכת ברית מילה למבוגרים דרוש חדר ניתוח מצויד עם כל השכלולים המתקדמים והיקרים. לשם כך אנו שוכרים חדרי...
   להמשך קריאה
   חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי
   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support