ליצירת קשר

השאירו את הפרטים:  רופא מוהל

  ישנם אנשים רבים שרוצים להרגיש בטוחים מבחינה רפואית בכל הנוגע לברית המילה, ולכן מחפשים רופא מוהל. זהו תפקיד אותו ממלאים רופאים מומחים שיש להם הסכמה להיות גם מוהלים. טקס הברית המילה הוא טקס מרגש עד דמעות כל הורה, במיוחד בלידה הראשונה. יש הורים רבים שנותנים אמון מלא ברבנים שיש להם הסמכה לעשות ברית מילה, אמנם בשל חששות בנוגע למקצועיות מההיבט הרפואי והאספקטים של בריאות והבנה עמוקה יותר בנוגע לאזורים הפיזיים, הם בוחרים מוהל שיהיה גם רופא. בארגון ברית יוסף יצחק, ניתן להזמין רופא שהוא גם מוהל שיעשה את ברית המילה כדת וכהלכה.

  רופא מוהל מומלץ – יש לכם על מי לסמוך

  • אין כמעט מישהו שלא מכיר את מצוות ברית המילה. אירוע מרגש בו מתאספים כל בני המשפחה מקרוב ומרחוק, ובאים לשמוח עם שמחת הזוג עם בנם הנולד. החששות והפחדים בנוגע לניתוח עצמו קיימים ויש הורים שממש חרדים לגבי זה. לכן חשוב לנו להרגיע אתכם ולספר לכם שיש לנו מערך של רופאים שהם גם מוהלים כך שהחששות יכולים טיפה להירגע.
  • אנו ארגון שמקפיד על כל כללי הבטיחות, הבריאות והכללים הסניטריים החיוניים לביצוע הברית בבטיחות מקסימלית ללא כל חשש של זיהום או פגם במהלך הטקס.
  • המוהלים שלנו ידאגו ללוות אתכם וליידע אתכם לגבי הפרטים של כל שלב לפני הטקס, במהלך הטקס ואחריו. ניידע אתכם לגבי כל מה שאתם חייבים לדעת על מנת שתרגישו בטוחים והברית תעבור בשלום.
  • רופא מוהל מומלץ הוא אדם שבהכשרתו הוא רופא עם הכשרה נוספת לקיים את טקס ברית המילה, לילדים ולמבוגרים. יש לאנשים כאלה יתרון שכן הם רואים בפרספקטיבה רפואית רחבה יותר.

  מצוות המילה כדת וכהלכה

  ארגון ברית יוסף יצחק, חרת על דגלו להגיע אל כל יהודי באשר הוא ולאפשר לו לעבור ברית מילה כדת וכדין על פי ההלכה היהודית. הארגון מבצע גם בריתות לילודים, ילדים או מבוגרים שמחמת סיבות שונות נבצר מהם לקיים את הברית בזמנה. מכירים משפחה שמעוניינת לעשות ברית מילה בהשגחה רפואית? פנו אלינו ונפנה אותם לרופא מוהל מוסמך.

  רופא מוהל מומלץ

  מחפשים רופא מוהל מומלץ שיודע את הליכי טקס ברית המילה הן לילדים והן למבוגרים? ברית המילה נמצאת במקום של כבוד בכל רחבי העולם היהודי בארץ ובעולם. זוהי אחת המצוות החשובות ביותר בספר המצוות של עם ישראל, ואין כמעט יהודי, דתי או חילוני, שמוותר על קיום המצווה. היא מהווה חיבור אמיתי לשורשי העם היהודי ומטביעה בו חותם של נצח. מסיבות שונות נבצר מילד לעבור ברית מילה עד גיל מבוגר, והחששות לעבור את הטקס בגילאים מתקדמים גדולים. לכן, חשוב לנו לספק לכם רופא שהוא גם מוהל שיודע לבצע את הליך ברית המילה גם לגדולים כמו לקטנים. אצלנו בארגון ברית יוסף יצחק ניתן להשיג את המוהלים הללו שהם גם רופאים וגם בעלי אישור לבצע ברית.

  מוהל כירורג

  רופא מוהל – מה חשוב לוודא לפני, במהלך ואחרי הברית

  • ברית מילה היא למעשה ניתוח לכל דבר ועניין. חותכים אמנם חתיכה קטנה מהעור, אך מדובר באזור בעל רגישות עוצמתית לגירויים עם קצוות עצבים חשופים.
  • אזור המילה, שהוא למעשה החלק של העור, צמוד ביותר לאיבר המין וסטיה של מילימטרים בודדים עלולים חלילה לעשות נזק חמור ביותר לתינוק. לכן חשוב להזמין מוהל שתהיה לו הסמכה מלאה ורצוי שיהיה לו ניסיון מוכח ומוצלח בתחום.
  • רופא שהוא גם מוהל יודע את העבודה שלו היטב בשל ההבנה שלו בגוף האדם והמנגנון שעומד מאחורי הניתוח בצורה יסודית ומעמיקה יותר. יתר על כן, רופא מוהל מביא מהניסיון הפרקטי והאינטנסיבי יותר שלו מתחום עיסוקו העיקרי שזה רפואה בבתי החולים, כך שזה מוסיף רבות לניסיון והתמודדות עם מצבים דומים.
  • חשוב להקשיב להוראות הרופא מוהל ולאפשר לו לעשות את מלאכתו בריכוז מלא. כמו כל ביצוע של ניתוח אופרטיבי, חשוב למבצע המילה להיות מרוכז וקשוב, גם אם הוא רופא בעל ותק וניסיון.
  • חשוב להיות ער למצבו של התינוק ואזור הנתיחה מספר לאחר המילה, ולעדכן את המוהל בכל דבר.

  רופא מוהל מומלץ

  מוהל כירורג

  מוהל כירורג הוא אדם עם הסמכה רפואית לבצע ברית מילה ולתפעל את כל התרחישים האפשריים שעלולים לעלות בה. עם לידתו של ילד יהודי לעולם, ההורים נרגשים ביותר אך גם קצת פוחדים מפני הטקס. אין ספק שמדובר בחשש בריא וטבעי ביותר, הרי מדובר בהליך כירורגי באחד המקומות הרגישים ביותר בגוף האדם, כל שכן בגופו של התינוק שאך עתה בא לעולם. ארגון ברית יוסף יצחק, דואגת לכם למוהלים, רופאים ומומחים כירורגיים בעלי הסמכה דתית ורפואית לבצע את ברית המילה בצורה הכי טובה ובטיחותית שאפשר

  דואגים לשלום הילד בצורה הכי בטיחותית

  אל תתפשרו על איכות של מוהל שהוא גם מומחה לכירורגיה. במקרים מסוימים נדרש להזמין מוהל שיש לו הסמכה רפואית המבין בתחום זה בצורה יסודית, עמוקה ורחבה יותר ממוהל עם הכשרה רגילה. ארגון ברית יוסף יצחק, מחזיק רשימה של מוהלים אחראיים כאלה והוא ישמח להעניק לכם את כל השירות האיכותי בכל מקום שתהיו.

  מוהל כירורג: מה הוא צריך לדעת

  • לדעת את כל הכללים הרפואיים – ברית המילה היא פרוצדורה רפואית המצריכה הסמכה דקדקנית וקפדנית ביותר מאת המבצע. הוא נחשב שליח מצווה לעניין זה, כך שההורים בוטחים בו שיבצע את תפקידו ומלאכתו נאמנה. אם מדובר ברופא מוהל כירורג, הרי שהאחריות עליו מובנת ביותר. כרופא המתמחה בניתוחים כירורגיים הוא צריך להיות ערוך ומוכן לכל תרחיש ולבצע את הברית על פי כל הנהלים הרפואיים והכללים ההלכתיים.
  • ללוות את ההורים כל הזמן – לא רק מבחינה טכנית הוא צריך להיות מושלם, אלא גם מבחינת יחסי האנוש שלו והקשר עם המשפחה. הוא צריך להיות רגיש וער לצרכים של ההורים החרדים לשלום ילדם. עליו להיות איתם בקשר שוטף, לענות על כל השאלות שצצות להם, לספק להם את כל הידע בצורה ברורה, בהירה בכל שלב לפני, במהלך ואחרי הברית.
  • לתפעל מקרי חירום וסיבוכים אפשריים – לא מספיק לדעת לבצע את הברית, חשוב ביותר לדעת מה לעשות כאשר דברים לא ממש מסתדרים לפי הספר. כרופא כירורג יש למוהל כזה יתרון גדול בכל הנוגע בהכנה כיצד לפעול כאשר יש סיבוכים אפשריים או סיכונים בעריכת ברית המילה.

  רופא מוהל מומלץ עבורכם

  רופא מוהל – בדיוק בשביל שתהיו רגועים

  אם נולד לכם בן, אין דבר מרגש מזה, יחד עם זאת בוודאי עולה גם אצלכם שאלה שמטרידה לא מעט הורים והיא: כיצד לבצע את ברית המילה? באופן מסורתי, מי שיבצע את טקס ברית המילה הוא מוהל דתי, שהוסמך לבצע את ההליך לאחר שלמד את התחום. אולם, חשוב מאוד לדעת כי ישנה אופציה נוספת עבור ביצוע ברית מילה והיא בחירת רופא מוהל שיבצע את ההליך. בארגון ברית יוסף יצחק אשר פועל בתחום ברית מילה בכל מקום בעולם לצורך המצווה, כבר 34 שנים, תמצאו רופאים מוהלים ומוהלים מומחים ומוסמכים שיסייעו לכם לעבור את הליך ברית המילה ללא חששות ודאגות ובצורה בריאה וטובה.

  מה היתרון של רופא מוהל?

  ברית מילה מהווה את הפעולה הכירורגית הכי שכיחה ביותר כיום בעולם המערבי. כ70 אחוזים מהבריתות המתבצעות בישראל מתבצעות על ידי מוהל מוסמך ואילו כ15 אחוזים מתבצעות על ידי רופא מוהל. ההחלטה של ההורים למול את הבן שלהם נובעת לרוב ממניעים דתיים, סביבתיים, תרבותיים או חברתיים. ישנם הורים שמחליטים למול את בנם דווקא בשל מניעים רפואיים שכן כיום ניתן למצוא לא מעט מחקרים אשר מעידים על כך שהסרת העורלה מהווה דבר בריא שיכול למנוע מחלות קשות הקשורות לאיבר זה. היתרון העיקרי של ביצוע ברית מילה על ידי רופא מוהל ולא על ידי מוהל מוסמך הוא ביצוע פעולת החיתוך לאחר שהתינוק מקבל אלחוש מקומי של האזור על ידי זריקה. פעולה זאת אסורה לביצוע על ידי אדם שאיננו רופא ועל כן, מוהל מוסמך לעומת רופא מוהל יציע אלחוש למקום באמצעות משחה מאלחשת. באמצעות הזריקה התינוק לא יחוש כאב כלל במהלך החיתוך, עם שימוש במשחה מאלחשת הוא לרוב ירגיש כאב. מעבר לכך, ישנם מחקרים המעידים כי כאשר ברית המילה מבוצעת על ידי רופא בתנאים סטריליים ובלי לחץ הנדרש לצורך עצירת הדימום, הרי ששיעור הדלקות בדרכי שתן יהיה נמוך הרבה יותר.

  מה צריך בכדי לקבל רישיון של רופא מוהל?

  מוהל שאיננו רופא איננו מחויב בהכשרה רפואית לצורך ביצוע ברית מילה. הוא מקבל רישיון מוהל לאחר שהוא מתלווה למוהל וותיק ממנו ולומד ממנו את התחום וכמובן מתנסה בו בהשגחת המוהל הוותיק. רופא מוהל גם לא צריך להתמחות בתחום כלשהו על מנת לבצע ברית מילה, אך בכדי לעשות זאת בהתאם לטקס הדתי עליו ללמוד זאת. אם אתם מעוניינים לבחור רופא מוהל מקצועי עבור ברית מילה, כדאי שתיצרו קשר עם ארגון ברית יוסף יצחק.

  ליצירת קשר

   עוד בנושא

   להמשך קריאה
   אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר
   אם נולד לכם בן זכר, השמחה וההתרגשות בוודאי באוויר ואתם מתחילים להתארגן לקראת טקס ברית המילה אשר יערך ביום השמיני להיוולדו של התינוק, במידה וכמובן מצבו הבריאותי יהיה תקין. אחד הדברים החשובים ביותר עבור טקס ברית מילה הוא כמובן בחירת המוהל וחשוב מאוד להבין כי...
   להמשך קריאה
   הדברים שחשוב לבדוק
   ברית מילה היא טקס שלא מעט הורים חוששים מאוד. חשוב לדעת שעל אף שמדובר על טקס אשר לרוב מבצעים ביום השמיני ללידת התינוק, הרי שישנם אנשים מבוגרים שגם מבצעים את הטקס המדובר. מדובר על יהודים אשר לא מלו אותם כאשר היו תינוקות ורוצים לעשות זאת...
   להמשך קריאה
   מוהל רפואי
   מה הוא מוהל רפואי? מוהל רפואי, הוא אדם שיודע לבצע את ברית המילה כהלכתה וגם מבין בצורה עמוקה ורחבה בנושא הבריאותי והרפואי כנדרש. כל מוהל חייב לעבור הכשרה אינטנסיבית, דקדקנית ומפורטת עד כמה שניתן לפני שהוא מבצע את הברית הראשונה שלו. ברית המילה חייבת להיערך על...
   להמשך קריאה
   רופא מוהל
   ישנם אנשים רבים שרוצים להרגיש בטוחים מבחינה רפואית בכל הנוגע לברית המילה, ולכן מחפשים רופא מוהל. זהו תפקיד אותו ממלאים רופאים מומחים שיש להם הסכמה להיות גם מוהלים. טקס הברית המילה הוא טקס מרגש עד דמעות כל הורה, במיוחד בלידה הראשונה. יש הורים רבים שנותנים...
   להמשך קריאה
   ברית מילה
   ברית מילה למבוגרים טקס ברית מילה למבוגרים זה לא משהו שיש להתבייש בו. מצוות ברית המילה נחגגת ונערכת ביום השמיני לבן זכר יהודי שנולד, אך יש אנשים שמחמת סיבות שונות ומניעות רבות במהלך החיים לא מתאפשר להם לבצע בזמן. לאחר שנים רבות, רבים מהם מעוניינים לתקן...
   להמשך קריאה
   ימי הילולה של צדיקים
   בעזרת השם יתברך כדאי להדליק נר לכבוד נשמת הצדיק. ולתת צדקה. שבט א' שבט - רבי משה יחיאל הלוי אפשטיין - האדמור מאוזרוב - בני ברק א' שבט -ָ רַב מֹשֶׁה שִׁיק זצ"ל - הַמַּהֲרַ"ם שִׁיק זצ"ל א' שבט - הרה"ק נטע מחעלם ב' שבט - הרה"ק רבי משולם זושא...
   להמשך קריאה
   "הוא היה בן 92, כשביקש בקשה אחת: לעבור ברית מילה"
   להמשך קריאה
   ארגון ברית יוסף יצחק לקח על עצמו למול את כל בני ישראל שלא זכו לברית מילה מסיבות שונות
   הארגון קיים 34 שנה בפעילות ענפה בארץ ובכל רחבי העולם. בכל יום מתבצעות בריתות בסניפים הקבועים שלנו באוקראינה, ארצות הברית וכמובן בארץ. כמו כן אנו ערוכים לבצע ברית מילה בכל נקודה בעולם, וזכינו לבצע בריתות מהודו ועד אלסקה לכל דורש בכל מקום. במשך השנים זכינו למול מעל...
   להמשך קריאה
   יקטרינבורג: 65 בריתות בשנה אחת
   לפני שנה בהתוועדות חסידית בקהילה היהודית ביקטרינבורג רוסיה, התקבלה החלטה להשתדל בשנה הקרובה לקיים 65 בריתות מילה בעיר לכבוד 65 שנים לנשיאותו של הרבי מלובאוויטש. ואכן במאמץ משותף של חברי הקהילה שהשפיעו אחד על השני, במהלך השנה יהודים רבים נכנסו בבריתו של אברהם אבינו ע"ה כאשר...
   להמשך קריאה
   ברית מילה בעקבות הסמינר
   כ-60 משתתפים מכל רחבי הארץ באו והתקבצו יחדיו והפעם בעיר נתניה למרגלות הים התיכון (בברכת והשראת השליח הראשי הרב מנחם וולפא) כאשר לשלחן הסדר – המעוטר בגליון החדש "ברכת החודש" וחומרי קריאה עשירים – הצטרפו עוד צעירים וזוגות מהעיר נתניה עצמה. בס"ה קרוב לכ-100 יהודים...
   להמשך קריאה
   נפלאות הצדיקים
   והנה על זה אמרו רז"ל בתחלה עלה במחשבה לברוא את העולם במדת הדין ראה שאין העולם מתקיים שתף בו מדת רחמים דהיינו התגלות אלהות על ידי צדיקים ואותות ומופתים שבתורה. כ"ק  אדמו"ר הזקן שער יחוד והאמונה פרק ה הרב הקדוש מפולנאה אמר בשם מורו הבעל-שם-טוב: כל...
   להמשך קריאה
   תקנון האתר
   מדיניות ביטול עסקאות: ניתן לבטל עסקאות שנעשו בכרטיס אשראי. לבירורים בנושא עסקאות אשראי ולביטול עיסקה יש לפנות לפלאפון מספר 058-7007702. סליקת האשראי מבוצעת על ידי חברת "iCredit - סליקת כרטיסי אשראי וסליקה באינטרנט". פרטי האשראי מאוחסנים בחברת iCredit תחת תקן PCI לגבייה באשראי, ולא...
   להמשך קריאה
   דחיית ברית לאחר צהבת – טבלת סיכום למוהלים
   להורדת הטבלה לחץ כאן
   להמשך קריאה
   ברית מילה ליוצאי שיראז בפרס
   יהודים יוצאי שירז ערלים: רבני ארגון 'ברית יוסף יצחק' העוסק בהוראת והפצת מצוות הברית בארץ ובעולם, אומרים כי יש חשש שיהודים יוצאי העיר שירז שבפרס אינם נימולים כהלכה והרי הם ערלים מדאורייתא. הסיפור החל, כאשר בהרצאה שערך הרב ירון עמית, מרבני הארגון בעיר בת ים ב-י"ג...
   להמשך קריאה
   מחקרים רפואיים
   Circumcision From Medscape Education Clinical Briefs AAP Issues Recommendations on Male Newborn Circumcision CME/CE News Author: Yael Waknine CME Author: Charles P. Vega, MD, FAAFP Faculty and Disclosures CME/CE Released: 09/05/2012; Valid for credit through 09/05/2013 CME/CE Information Earn CME/CE Credit » Clinical Context Circumcision is one of the oldest procedures in medicine, and...
   להמשך קריאה
   סיפורים מיוחדים
   שחקן נבחרת ישראל הקריב את עתידו לטובת ברית מילה שחקן הנוער של נבחרת ישראל בכדורגל בוריס ששני'ה ויתר על נסיעה לחו"ל לאימוני הנבחרת לקראת התחרויות החשובות שעומדות לפניהם בקרוב, וזאת על מנת להכנס בבריתו של אברהם אבינו ע"ה. והיום לאחר 11 שנים שמשפחתו עלתה לארץ , תוך...
   להמשך קריאה
   הוראות לאחר הברית
   עדיף ללבוש בגדים צמודים על מקום הברית לדוגמת בגד ים. כדי שמקום הברית יהיה כלפי מעלה. תחבושת יבשה: מונעת את שפשוף הפצע בזמן תנועה, ולכן להשתדל להשאיר את התחבושת יבשה עד כמה שאפשר. תפירות: נמסים מאליהן, ונשארות עד כשלשה שבועות. כאבים: בדרך כלל נובע מזקפה, כדי...
   להמשך קריאה
   אישור יהדות
   מטרת הארגון היא להכניס בבריתו של אברהם אבינו ע"ה את ילדי ישראל בצורה הטובה ביותר ע"י מוהלים מומחים בעלי ניסיון רב, לכן לפני פניה לארגון יש לוודא יכולת הוכחת יהדות של התינוק. הוכחת יהדות ליוצאי חבר העמים: תעודת לידה מקורית של אם התינוק משנת הלידה או תעודות...
   להמשך קריאה
   מידע להורים
   ברית מילה הינה פעולה כירורגית פשוטה וקלה לביצוע! סיבוכי ברית מילה נדירים ביותר ביחס לפעולות כירוגיות דומות! נולד לכם בן? מזל טוב! מזל טוב! מזל טוב! אנחנו כאן בשבילכם, להלן ניתן מידע כללי להורים כהכנה לקראת הברית. אזהרה: יש להיזהר מלקחת מוהל שמל עם המכשיר האסור הניקרא קלמפ, מכשיר זה...
   להמשך קריאה
   סגולות וישועות במצות הסנדק
   מאז אברהם אבינו, אלפי שנים ששים יהודים על אמרתו של בורא עולם ועורכים ברית מילה לבניהם, ביום השמיני להולדם. מאז ומעולם ברית מילה נערכה בכל התנאים, ואף בתנאים של מסירות נפש. היוונים והרומאים גזרו על המילה, אבל יהודים לא נרתעו, ברוסיה הסובייטית, נאסרה המילה מכל...
   להמשך קריאה
   חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי
   ×

   שיחת ווטסאפ

   Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support