הרב אשכנזי כובד בסנדקאות לעולה מרוסיה

(יום שישי, כ''א אדר תשס''ח)

השבוע, בוצעו על-ידי אירגון "ברית יוסף יצחק" בראשות הרב ירון עמית תשעה בריתות במעמד הרב מרדכי שמואל אשכנזי מרא דאתרא של כפר חב"ד. הרב אשכנזי כובד בסנדקאות והעניק ל"רך" הנימול את הסידור תהילת ה' ברוסית שהארגון מעניק למזכרת מהברית לכל הנימולים ■ לארגון נתוסף לאחרונה "שלוחי תורה" אשר מלווים את הנימולים ומשפחותיהם ומלמדים אותם הנחת תפילין מצות בסיסיות ועל מעלת מצוות המילה לסיפור המלא
השבוע, בוצעו על-ידי אירגון "ברית יוסף יצחק" בראשות הרב ירון עמית תשעה בריתות במעמד הרב מרדכי שמואל אשכנזי מרא דאתרא של כפר חב"ד. הרב אשכנזי כובד בסנדקאות והעניק ל"רך" הנימול את הסידור תהילת ה' ברוסית שהארגון מעניק למזכרת מהברית לכל הנימולים.

האחראי ומרכז את פעילות הארגון בארץ, ר' אריה עמית מסר ל-COL כי פעולות הפרסום שנערכו לאחרונה ע"י הארגון, העלו את רמת התודעה בקרב ציבור המבוגרים ובעיקר בקרב העולים ממדינות חבר העמים, שנמנע מהם לקיים את ברית המילה כתינוקות בארץ מוצאם, אך לאחר שנחשפו לאפשרות לקיים את מצוות הברית מילה, פנו לארגון וביקשו להיכנס בבריתו של אברהם אבינו.

לארגון נתוסף לאחרונה "שלוחי תורה" אשר מלווים את הנימולים ומשפחותיהם ומלמדים אותם הנחת תפילין מצות בסיסיות ועל מעלת מצוות המילה.

המעוניינים ליטול חלק בקיומה של מצווה נעלית זאת כסנדקים (ידוע כי חז"ל מציינים כמה סגולות לסנדקאות ובפרט הסגולה לעשירות) מוזמנים לפנות לטל': ‎057-770-7702 או 0503770775

הוסף תגובה חדשה

Filtered HTML

  • כתובות דפי אינטרנט וכתובות דוא"ל הופכות אוטומטית לקישורים.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • כתובות דפי אינטרנט וכתובות דוא"ל הופכות אוטומטית לקישורים.
  • מעבר שורות ופסקאות מתבצע אוטומטית.

Gmap