נר שביעי של חנוכה: שבע בריתות מילה

(יום רביעי, ג' טבת תשס''ח)

ארגון הבריתות "ברית יוסף יצחק" בראשות הרב ירון עמית, קיים בנר שביעי של חנוכה, 7 בריתות למבוגרים ■ האחראי ומרכז את פעילות הארגון בארץ, ר' אריה עמית מספר כי פעולות הפרסום שנערכו לאחרונה על-ידי הארגון, העלו את רמת התודעה בקרב ציבור המבוגרים ובעיקר בקרב העולים ממדינות חבר העמים, שנמנע מהם לקיים את ברית המילה כתינוקות בארץ מוצאם לסיפור המלא
ארגון הבריתות "ברית יוסף יצחק" בראשות הרב ירון עמית, קיים בנר שביעי של חנוכה, 7 בריתות למבוגרים.

האחראי ומרכז את פעילות הארגון בארץ, ר' אריה עמית מספר כי פעולות הפרסום שנערכו לאחרונה ע"י הארגון, העלו את רמת התודעה בקרב ציבור המבוגרים ובעיקר בקרב העולים ממדינות חבר העמים, שנמנע מהם לקיים את ברית המילה כתינוקות בארץ מוצאם, אך לאחר שנחשפו לאפשרות לקיים את מצוות הברית מילה, פנו לארגון וביקשו להיכנס בבריתו של אברהם אבינו .

יש לציין כי קיומה של המצווה מעורר התרגשות עצומה אצל הנימולים, החשים כי אין מדובר באירוע כירורגי אלא בביצוע צו אלוקי הנשמר ע"י עם ישראל לדורותיו במסירות נפש החל מאברהם אבינו אבי האומה ועד לימינו אלה כאשר רבבות יהודים שנמנע מהם לקיים את מצוות הברית, פונים ומבקשים לקיימה כהלכה.

ברית המילה למבוגרים נערכת בחדר ניתוח ע"י רופא ומוהל מיומן לבריתות מבוגרים, כאשר למראשותיו של ה"נימול" נמצא ה"סנדק". מהלך הברית מתבצע כולו כפי ההלכה לפרטיה, בנוכחות צוות רפואי של גברים בלבד.

מטעם הארגון נמסר, כי המעוניינים ליטול חלק בקיומה של מצווה נעלית זאת כסנדקים (ידוע כי חז"ל מציינים כמה סגולות לסנדקאות ובפרט הסגולה לעשירות) מוזמנים לפנות לטל': ‎057-770-7702‏.

הוסף תגובה חדשה

Filtered HTML

  • כתובות דפי אינטרנט וכתובות דוא"ל הופכות אוטומטית לקישורים.

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • כתובות דפי אינטרנט וכתובות דוא"ל הופכות אוטומטית לקישורים.
  • מעבר שורות ופסקאות מתבצע אוטומטית.

Gmap